Kargo Gönderimi

 

ptt-kargo-anlaşma-numarası-503942654PTT Kargo ile 10ar Cep Seervis arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir PTT Kargo şubesine giderek 503942654 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı 10ar Cep Servis tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz, fakat gönderilen cihaza işlem yapılmadığı taktirde tarafımızdan yapılacak gönderimin ücreti müşteri tarafından karşılanır. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Ödeme Nasıl Yapılır?

Kargo gönderiminde 2 (iki) farklı ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

  • 1. Kargoya kapıda nakit ödeme
  • 2. Havale/EFT yöntemi ile ödeme

 

Kargo Gönderiminde Servis Aşamaları

Kargonuz 1 (bir) iş günü içerisinde teknik servisimize ulaştırılır. Aynı gün cihazınızın onarım işlemi yapıldıktan sonra müşteri temsilcilerimiz sizlerle iletişime geçerler. Hangi ödeme yöntemini kullanmak istediğinizi sorarlar. Havale/EFT ile ödeme seçeneğini seçtiğinizde hesap numaralarımız sizle paylaşılır. Ödeme yapılır yapılmaz kargonuz çıkartılır ve gönderim bilgileri sizlerle paylaşılır.

Kapıda nakit ödemeyi seçtiğinizde yine kargonuz çıkartılır ve 1 (bir) iş günü içerisinde telefonunuz sizlere teslim edilir. Cihazınızın onarım ücretini nakit olarak kargo görevlisine ödeyebilirsiniz.

Not: Kargonuz teslim edilemez ve iade çıkarsa geri dönüş ücreti sizlere aittir.

Kargomu Nasıl Takip Ederim?

Müşteri temsilcilerimiz kargo gönderi numaranızı sizlerle paylaşırlar. Bu sayede PTT Kargo gönderi sorgulama sayfası üzerinden kargonuzu anlık olarak takip edebilirsiniz.