Batarya Değişimi

Sony Xperia Z5 Batarya Değişimi Fiyatı

Sony Xperia Z5 Orjinal Batarya Değişimi 12 ay servis garantisi ile birlikte 450 TL‘dir. Bu ücrete servis onarım ücreti dahil KDV hariçtir.

Sony Xperia M5 Batarya Değişimi Fiyatı

Sony Xperia M5 Orjinal Batarya Değişimi 12 ay servis garantisi ile birlikte 400 TL‘dir. Bu ücrete servis onarım ücreti dahil KDV hariçtir.

Sony Xperia Z2 Batarya Değişimi Fiyatı

Sony Xperia Z2 Orjinal Batarya Değişimi 12 ay servis garantisi ile birlikte 450 TL‘dir. Bu ücrete servis onarım ücreti dahil KDV hariçtir.

Sony Xperia Z3 Batarya Değişimi Fiyatı

Sony Xperia Z3 Orjinal Batarya Değişimi 12 ay servis garantisi ile birlikte 450 TL‘dir. Bu ücrete servis onarım ücreti dahil KDV hariçtir.

Samsung Galaxy S9 Plus Batarya Değişimi Fiyatı

Samsung Galaxy S9 Plus Orjinal Batarya Değişimi 12 ay servis garantisi ile birlikte 500 TL‘dir. Bu ücrete servis onarım ücreti dahil KDV hariçtir.

Samsung Galaxy S8 Plus Batarya Değişimi Fiyatı

Samsung Galaxy S8 Plus Orjinal Batarya Değişimi 12 ay servis garantisi ile birlikte 500 TL‘dir. Bu ücrete servis onarım ücreti dahil KDV hariçtir.

Samsung Galaxy Note 5 N920 Batarya Değişimi Fiyatı

Samsung Galaxy Note 5 Orjinal Batarya Değişimi 12 ay servis garantisi ile birlikte 450 TL‘dir. Bu ücrete servis onarım ücreti dahil KDV hariçtir.

Samsung Galaxy S7 Edge Batarya Değişimi Fiyatı

Samsung Galaxy S7 Edge Orjinal Batarya Değişimi 12 ay servis garantisi ile birlikte 400 TL‘dir. Bu ücrete servis onarım ücreti dahil KDV hariçtir.

Huawei P9 Lite Batarya Değişimi Fiyatı

Huawei P9 Lite Orjinal Batarya Değişimi 12 ay servis garantisi ile birlikte 400 TL‘dir. Bu ücrete servis onarım ücreti dahil KDV hariçtir.

Huawei Honor 7 Batarya Değişimi Fiyatı

Huawei Honor 7 Orjinal Batarya Değişimi 12 ay servis garantisi ile birlikte 450 TL‘dir. Bu ücrete servis onarım ücreti dahil KDV hariçtir.

Huawei Honor 6 Batarya Değişimi Fiyatı

Huawei Honor 6 Orjinal Batarya Değişimi 12 ay servis garantisi ile birlikte 400 TL‘dir. Bu ücrete servis onarım ücreti dahil KDV hariçtir.

Huawei Honor 9 Batarya Değişimi Fiyatı

Huawei Honor 9 Orjinal Batarya Değişimi 12 ay servis garantisi ile birlikte 400 TL‘dir. Bu ücrete servis onarım ücreti dahil KDV hariçtir.

Huawei Mate 20 Pro Batarya Değişimi Fiyatı

Huawei Honor 6 Orjinal Batarya Değişimi 12 ay servis garantisi ile birlikte 450 TL‘dir. Bu ücrete servis onarım ücreti dahil KDV hariçtir.

iPhone 6 Plus Batarya Değişimi Fiyatı

Ttec Performans Pro Batarya Değişimi 24 Ay garantisi ile birlikte 450 TL‘dir. Bu ücrete servis onarım ücreti dahil KDV hariçtir.

iPhone 6 Batarya Değişimi Fiyatı

Ttec Performans Pro iPhone 6 Batarya Değişimi 24 Ay servis garantisi ile birlikte 450 TL‘dir. Bu ücrete servis onarım ücreti dahil KDV hariçtir.

iPhone 6s Plus Batarya Değişimi Fiyatı

Ttec iPhone 6s Plus Performans Pro Batarya Değişimi 24 Ay garantisi ile birlikte 500 TL‘dir. Bu ücrete servis onarım ücreti dahil KDV hariçtir.

iPhone 6S Batarya Değişimi Fiyatı

Ttec iPhone 6s Performans Pro Batarya Değişimi 24 Ay servis garantisi ile birlikte 450 TL‘dir. Bu ücrete servis onarım ücreti dahil KDV hariçtir.

iPhone 7 Plus Batarya Değişimi Fiyatı

Ttec iPhone 7 Plus Performans Pro Batarya Değişimi 12 Ay garantisi ile birlikte 500 TL‘dir. Bu ücrete servis onarım ücreti dahil KDV hariçtir.

iPhone 7 Batarya Değişimi Fiyatı

Ttec Performans Pro Batarya Değişimi 12 Ay servis garantisi ile birlikte 500 TL‘dir. Bu ücrete servis onarım ücreti dahil KDV hariçtir.

iPhone 8 Plus Batarya Değişimi Fiyatı

Ttec iPhone 8 Performans Pro Batarya Değişimi 24 Ay servis garantisi ile birlikte 550 TL‘dir. Bu ücrete servis onarım ücreti dahil KDV hariçtir.

iPhone 8 Batarya Değişimi Fiyatı

Ttec iPhone 8 Performans Pro Batarya Değişimi 24 Ay servis garantisi ile birlikte 500 TL‘dir. Bu ücrete servis onarım ücreti dahil KDV hariçtir.