Biz Kimiz

Biz Kimiz

Akıllı Telefon & Tablet Servisi

1994 yılında “En yeni teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan onarcepservis.com, geçen 24 yıllık süreçte Türkiye’ye de, en güvenilir mobil cihaz servis firmalarından biri olmayı başarmıştır.

2006-2011 yılları arasında Türkiye’nin en büyük 7 ithalatcısına yetkili teknik servis hizmeti vermiş bu süreç içerisinde sektörün hukuki yapısı ile ilgili tüm birikimleri bünyesine katmıştır.Yapılan tüm işlemlerin hukuki alt yapıya dayandırarak müşterilerinin maksimum seviyede haklarını korumayı amaçlamıştır.
Servis bünyesinde tedarik sorunu yaşanmadıkça Orijinal ürün kullanmayı birinci öncelik olarak benimseyen 10ar Cep Servis gerçekleştirdiği tüm onarımlarda belgeye dayalı 12 Ay garanti vermeyi prensip haline getirmiştir. Amaç çok fazla tamir yapmak değil müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda “minimum maliyet maksimum memnuniyet” ilkesini prensiplerinin en başına yerleştirmiş mutlu müşteri dönüşlerinin kazançtan önemli olduğunu benimsemiştir.
Müşterilerinin İş hayatının koşuşturması içerisinde akıllı telefonunuzun arızalanması durumunda servis aramaya, telefonunu servise bırakmaya zamanı olmadığı ve bu sorunun akıllı telefon kullanıcıları için ciddi bir sorun olduğu noktasında çözüm arayışına başlayan 10ar Cep Servis İstanbul içi moto kurye sistemine geçerek servis onarım süresini minimum seviyeye çekmeyi amaçlamıştır.
İstanbul’da Anadolu Adalet Sarayı D Blok Zemin Kat 18 numarada hizmet veren 10ar Cep Servis,ücretsiz kargo seçeneği ile tüm Türkiye’ye de hizmet ulaştırıyor.

Avantajlarımız

Randevulu Hızlı Onarım
En Uygun Fiyat
Onaylı Yedek Parça
24 Ay Garanti

Neler Yapıyoruz

Ve dahası...

Ekran Değişimi
Birden çok kez sert bir yüzeye düşürülen ve ardından kırılma,dokunmatik, görüntü kaybıı gibi sorunlara maruz kalan telefonlarda ekranda titreme veya Multi-Touch sorunları görülebilir.
Batarya Tamiri
Tüm şarj edilebilir piller, sınırlı bir kullanım süresine sahiptir.Piliniz 500 tam şarj döngüsü boyunca orijinal kapasitesinin %80’ine kadarını koruyacak şekilde tasarlanmıştır.
Mikrofon Tamiri
Görüşme esnasında karşıya ses gitmemesi veya az gitmesi durumunda mikrofonun değişmesi gerekir.
Şarj Soketi Tamiri
Genellikle kullanıcı kaynaklı olan bu sorunun nedeni şarj soketine toz kir vs. gibi maddelerin birikerek şarj aletini takma aşamasında temassızlık veya aşırı baskı sonucu donanımsal çatlak ve kırıklara neden olmasıdır.
Home Buton Tamiri
Parmak izi özelliği çalışmıyorsa ya da ana menüye dön komutu işlemiyorsa home butonun değişmesi gerekir.
Kamera Tamiri
Fotoğraflarınız bulanık veya odaklanmamış sa ,görüntünün üzerinde siyah noktalar varsa, kameranız hiç açılmıyorsa sorun donanımsal ya da yazılımsal olabilir.

Telefon & Tablet Tamiri

Donanım ve Yazılım Sorunlarınıza Profesyonel Çözümler