Oppo
oppo-logo

Oppo Model Seçiniz

Oppo teknik servis hizmetleri, batarya, cam, ekran değişimi ve ana kart tamiri

Servis Fiyatları

oppo-rx-17-pro-servis

OPPO | RX17 Pro

oppo-ax7-servis

OPPO | AX7

oppo-rx-17-neo-servis

OPPO | RX17 Neo

oppo-a5s-servis

OPPO | A5 S

oppo-a5-2020-servis

OPPO | A5 2020

oppo-a9-2020-servis

OPPO | A9 2020

oppo-reno-z-servis

OPPO | Reno Z

oppo-reno2-z-servis

OPPO | Reno2 Z

 

Oppo Tamir servisi

Oppo tamir ve anakart onarım servisi

Tüm Oppo modelleri için ekran değişimi yapılmaktadır.

Orijinal ekranlar 1 yıl, 10ar ekranları 6 ay garanti kapsamındadır.

Ekranlarda, kırılma dışında çeşitli hata ve arızalar meydana gelebilir. OLED ekranın açısına bakarsanız, renk ve renk tonlarında küçük değişiklikler görebilirsiniz. Bu, OLED’in bir özelliğidir ve normal davranıştır. Uzun süreli kullanımda, OLED ekranlar hafif görsel değişiklikler gösterebilir.

Yüksek kontrastlı bir görüntünün çok uzun süre ve sürekli olarak görüntülenmesi, ekranda “görüntü kalıcılığı” veya “yanma” gibi sebeplere yol açabilir. OLED “yanma” sebeplerinin etkilerini azaltmak için ve sektörde en iyi olmak için Super Retina ekran tasarlandı.

10ar | Oppo Servis Ekran Değişimi

Tüm Oppo modelleri için batarya değişimi 12 ay garantili olarak yapılmaktadır. Batarya değişimlerimizde Orjinal Oppo bataryalar kullanılmaktadır.

Oppo lityum iyon piller şarj döngülerinde çalışır. Örneğin, pilinizin kapasitesinin % 75’ini bitirdikten sonra şarja takıp tamamen şarj ettiniz, ertesi gün % 25 kullandığınızda toplamda %100’e ulaşır ve bir şarj döngüsü sağlanmış olur.

Tüm bataryaların kapasitesi belli bir şarj döngüsünden sonra azalır. Kapasitesi düşen piller aynı zamanda cihazınızın yavaşlamasına neden olur. Daha ileri düzeyde bataryalarda şişmeler görülür hem sizin hem telefonunuz için ciddi bir tehdittir.

10ar | Oppo Servis Pil Değişimi

Tüm Oppo modelleri için şarj soketi ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Şarj soketi arızası tamirleri  ortalama 30 dakika içinde yapılır ve 1 yıl garantilidir. Telefonunuz şarj olmuyorsa , kabloyu taktığınızda tam oturmuyor ve bazen şarj olmuyorsa, ya da telefonunuzu kapattığınızda kendi kendine geri açılıyorsa şarj soketini değiştirmelisiniz.

10ar | Oppo Servis Şarj Soketi Arızaları

Tüm Oppo modelleri için mikrofon, ahize ve kulaklık ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

İç kulaklık, ahize ve mikrofon kaynaklı problemler uzman teknisyenlerimiz tarafından ortalama 30 dakika içinde onarılır ve değiştirilen parça 1 yıl garantilidir

Eğer telefonla konuşurken ses gelmiyor, az geliyor, uğultulu veya cızırtılı geliyorsa iç kulaklığı değiştirmeniz gereklidir. Aynı sorunları telefonla konuşurken karşı taraf belirtiyorsa mikrofon değişimi yapılmalıdır.

10ar | Oppo Servis Mikrofon ve Ses Arızaları

Tüm Oppo modelleri için ön kamera, arka kamera ve kamera camı ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Ön kamera veya arka kamera tamir ve değişimleri uzman Oppo teknisyeni tarafından ortalama 30 dakika içinde ve değiştirilen parça 1 yıl garantilidir.

Eğer telefonunuzun kamerası kırılmış, donuyor, siyah ekran çıkıyor veya kalitesiz fotoğraf çekiyorsa kameranın değişmesi gerekli olabilir.

10ar | Oppo Kamera / Kamera Camı Servis

Tüm Oppo modelleri için fiziksel tuşlar ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Telefonunuzun parmak izi, ana ekran, açma kapama ve ses açma/kapama tuşu arızaları konusunda uzman Oppo teknisyeni tarafından ortalama 30 dakika içinde onarılır 1 yıl garantilidir.

10ar | Oppo Tuş Arızaları Servis

Apple Oppo modeller ile ilgili tüm arızalar konusunda uzaman Oppo teknisyeni tarafından profesyonel ekipmanlar kullanılarak onarılır ve tüm işlemlere 6 Ay garanti verilir.

Tüm Anakart & Entegre Arızaları
Kasa Değişimi
WiFi / Şebeke Arızaları
Işık Sensörü Arızaları
Titreşim Arızaları

10ar | Oppo Servis Ana kart Tamir Servisi