Aklınızdakiler

Merak Ettikleriniz

Aşağıdakiler Müşterilerimizin Merak Ettikleri En Populer Sorulardır

Samsung Galaxy S20 Plus Orjinal Ekran Değişim Fiyatı

Samsung Galaxy S20 Plus SM-G985F Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar? Galaxy S20 Plus SM-G985F ekranı cihazın düşmesi veya baskıya maruz kalması sonrası kırılabilir, Ön camı çatlayabilir Dokunmatik özelliği çalışmayabilir.İç ekranın kırılmasından dolayı ekranda görüntü olmayabilir veya ekranda…

Daha Fazla

Apple Watch Ekran Cam Değişimi ve Onarımı Ne Kadar?

Akıllı Cep telefonu teknolojisinin gelişmesi ve buna paralel olarak giyilebilir teknoloji ürünlerinde gelişmeler yaşandı. Bunun yaygın kullanılanı akıllı saatler. Kimi kullanıcı bu teknolojiyi hayatına kolaylık getirsin diye…

Daha Fazla

iPhone X Şarjı Neden Çabuk Bitiyor?

iPhone X Şarjı Çabuk Bitiyor iPhone X akıllı telefonlarında yaşanılan sorunların başında kullanıma başladıktan yaklaşım bir yıl sonra şarj süresinin giderek kısalması …

Daha Fazla

iPhone Neden Parmak İzini Okumuyor?

iPhone Parmak İzini Okumuyor Home Tuşu Basmıyor Apple cihazınızın güvenlik kilidini açmayı kolaylaştıran parmak izi kimlik tanıma aygıtı Touch ID, iPhone 5s ve sonrası modeller, iPad Pro, iPad Air 2 veya iPad mini 3 ya da daha yeni modellerde kullanılıyor.Bu sorun…

Daha Fazla

iPhone Ekran Değişim Fiyatları Ne Kadar?

iPhone servis hizmetlerini en iyi şartlarında %100 Tüketici Memnuniyeti ve En Ucuz Fiyat Garantisi sağlayarak çözebilmek amacıyla buradayız. Servisimizde iPhone modellerine ait ekran ve batarya değişimlerini 6 Ay garantili , hızlı ve güvenli olarak yaptırabilirsiniz.

Daha Fazla

Samsung Batarya Değişim Fiyatları Ne Kadar?

Samsung servis hizmetlerini en iyi şartlarında %100 Tüketici Memnuniyeti ve En Ucuz Fiyat Garantisi sağlayarak çözebilmek amacıyla buradayız. Servisimizde Samsung modellerine ait ekran ve batarya değişimlerini 6 Ay garantili , hızlı ve güvenli olarak yaptırabilirsiniz.

Daha Fazla

Huawei Ekran Değişim Fiyatları Ne Kadar?

Huawei servis hizmetlerini en iyi şartlarında %100 Tüketici Memnuniyeti ve En Ucuz Fiyat Garantisi sağlayarak çözebilmek amacıyla buradayız. Servisimizde Huawei modellerine ait ekran ve batarya değişimlerini 6 Ay garantili , hızlı ve güvenli olarak yaptırabilirsiniz.

Daha Fazla

Sizden Gelen Sorular

Telefonumun Güvenlik Kodunu/Desenini Unuttum Ne Yapabilirim?

Telefonunuza veya Tabletinize koymuş olduğunuz ekran güvenlik kilidi cihazınızın başka kişilerce kullanımını engellemek için bir güvenlik sistemidir.Dolayısı ile unutulduğunda cihaza yazılım yüklenerek sıfırlamak gerekir bu da var olan tüm datalarınızın (Yedeklenmemiş ise) kaybolması anlamına gelir.

Telefonumun Ekranı Kırıldı Ama Kullanıyorum Sadece Camı Değişirmi?

Eğer cihazınızın ekranında görüntü var ise, kullanımında bir sorun yoksa, iç ekran da bir deformasyon görüntü kaybı yok ise ön cam değişimi ile çözüm bulunabilir. Ekranınızda görüntü yok,mürekkep akması veya çizgiler oluşmuş ise Komple LCD ekran değişimi yapılması gerekir.Ön Cam değişiminin servisteki onarım süresi 1 iş günüdür.İşlem sırasında olşacak sorunlardan firmamız sorumludur.

Tahmini Fiyat Nedir?

Tahmini fiyat, seçtiğiniz telefon, marka, model ve arıza nedeninin muhtemel tamir servis bedelidir. Gerçek fiyat telefonunuzun teknisyenlerimizce incelenmesinden sonra size iletilecek ve onayınızdan sonra tamire başlanacaktır. Onayladığınız ücret telefon tamir edilip tarafınıza teslim edildikten sonra ödemenizi kredi kartından, nakit, havale veya EFT yoluyla yapabilirsiniz. Tahmini fiyatlarımız değişen parça bedelleri ve işçilik üzerinden hesaplanır.

Telefonuma Seri Numaramın Kopyalandığı İle İlgili Mesaj Geldi Ne Yapmalıyım?

Bilgi Teknolojileri Kurumu, telefonun gerçek sahibinden kullanacağı sim kartın numarasını alıp kopyalanan ürünle eşleştirme yapmaktadır. Bu işlemden sonra telefonunuz sadece belirtilen numara üzerinden iletişime açık olacaktır.BTK tüketicilere 3 kere numara değiştirime hakkı tanımaktadır.Yasal olmayan yollara baş vurmayınız.