10ar® | Kamera Değişimi

iPhone XS Ön Arka Kamera Değişim Fiyatı

Apple iPhone XS Arka Kamera Değişim Fiyatı 6 ay servis garantisi ile birlikte 900 TL‘dir. Bu ücrete servis onarım ücreti dahil KDV hariçtir.

iPhone XR Ön Arka Kamera Değişim Fiyatı

Apple iPhone XR Arka Kamera Değişim Fiyatı 6 ay servis garantisi ile birlikte 550 TL‘dir. Bu ücrete servis onarım ücreti dahil KDV hariçtir.

iPhone X Ön Arka Kamera Değişim Fiyatı

Apple iPhone X Arka Kamera Değişim Fiyatı 6 ay servis garantisi ile birlikte 900 TL‘dir. Bu ücrete servis onarım ücreti dahil KDV hariçtir.

iPhone 8 Plus Ön Arka Kamera Değişim Fiyatı

Apple iPhone 8 Plus Arka Kamera Değişim Fiyatı 6 ay servis garantisi ile birlikte 750 TL‘dir. Bu ücrete servis onarım ücreti dahil KDV hariçtir.

iPhone 8 Ön Arka Kamera Değişim Fiyatı

Apple iPhone 8 Arka Kamera Değişim Fiyatı 6 ay servis garantisi ile birlikte 650 TL‘dir. Bu ücrete servis onarım ücreti dahil KDV hariçtir.

iPhone 7 Plus Ön Arka Kamera Değişim Fiyatı

Apple iPhone 7 Plus Arka Kamera Değişim Fiyatı 6 ay servis garantisi ile birlikte 700 TL‘dir. Bu ücrete servis onarım ücreti dahil KDV hariçtir.

iPhone 7 Ön Arka Kamera Değişim Fiyatı

Apple iPhone 7 Arka Kamera Değişim Fiyatı 6 ay servis garantisi ile birlikte 350 TL‘dir. Bu ücrete servis onarım ücreti dahil KDV hariçtir.

iPhone 6s Plus Ön Arka Kamera Değişim Fiyatı

Apple iPhone 6s Plus Arka Kamera Değişim Fiyatı 6 ay servis garantisi ile birlikte 250 TL‘dir. Bu ücrete servis onarım ücreti dahil KDV hariçtir.

iPhone 6 Plus Ön Arka Kamera Değişim Fiyatı

Apple iPhone 6 Plus Arka Kamera Değişim Fiyatı 6 ay servis garantisi ile birlikte 250 TL‘dir. Bu ücrete servis onarım ücreti dahil KDV hariçtir.

iPhone 6s Ön Arka Kamera Değişim Fiyatı

Apple iPhone 6s Arka Kamera Değişim Fiyatı 6 ay servis garantisi ile birlikte 220 TL‘dir. Bu ücrete servis onarım ücreti dahil KDV hariçtir.

iPhone 6 Ön Arka Kamera Değişim Fiyatı

Apple iPhone 6 Arka Kamera Değişim Fiyatı 6 ay servis garantisi ile birlikte 220 TL‘dir. Bu ücrete servis onarım ücreti dahil KDV hariçtir.