Asus Zenfone
asus

Asus Zenfone Model Seçiniz

Asus Zenfone teknik servis hizmetleri, batarya, cam, ekran değişimi ve ana kart tamiri

Servis Fiyatları

ASUS_ZenFone_Max_Pro_M2-servis

ASUS | Max Pro M2

asus-zenfone-max-pro-servis

ASUS| Max Pro M1

asus-zenfone-5-servis

ASUS | Zenfone 5

asus-zenfone-4-max-servis

ASUS | Zenfone 4 Max

asus-zenfone-2-servis

ASUS | Zenfone 2

asus-zenfone-3-max-servis

ASUS | Zenfone 3 Max

asus-zenfone-3-servis

ASUS | Zenfone 3

asus-zenfone-go-servis

ASUS | Zenfone Go

 

Asus Zenfone Tamir servisi

Asus Zenfone tamir ve anakart onarım servisi

Tüm Asus Zenfone modelleri için ekran değişimi yapılmaktadır.

Orijinal ekranlar 1 yıl, 10ar ekranları 6 ay garanti kapsamındadır.

Ekranlarda, kırılma dışında çeşitli hata ve arızalar meydana gelebilir. OLED ekranın açısına bakarsanız, renk ve renk tonlarında küçük değişiklikler görebilirsiniz. Bu, OLED’in bir özelliğidir ve normal davranıştır. Uzun süreli kullanımda, OLED ekranlar hafif görsel değişiklikler gösterebilir.

Yüksek kontrastlı bir görüntünün çok uzun süre ve sürekli olarak görüntülenmesi, ekranda “görüntü kalıcılığı” veya “yanma” gibi sebeplere yol açabilir. OLED “yanma” sebeplerinin etkilerini azaltmak için ve sektörde en iyi olmak için Super Retina ekran tasarlandı.

10ar | Asus Zenfone Servis Ekran Değişimi

Tüm Asus Zenfone modelleri için batarya değişimi 12 ay garantili olarak yapılmaktadır. Batarya değişimlerimizde Orjinal Asus Zenfone bataryalar kullanılmaktadır.

Asus Zenfone lityum iyon piller şarj döngülerinde çalışır. Örneğin, pilinizin kapasitesinin % 75’ini bitirdikten sonra şarja takıp tamamen şarj ettiniz, ertesi gün % 25 kullandığınızda toplamda %100’e ulaşır ve bir şarj döngüsü sağlanmış olur.

Tüm bataryaların kapasitesi belli bir şarj döngüsünden sonra azalır. Kapasitesi düşen piller aynı zamanda cihazınızın yavaşlamasına neden olur. Daha ileri düzeyde bataryalarda şişmeler görülür hem sizin hem telefonunuz için ciddi bir tehdittir.

10ar | Asus Zenfone Servis Pil Değişimi

Tüm Asus Zenfone modelleri için şarj soketi ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Şarj soketi arızası tamirleri  ortalama 30 dakika içinde yapılır ve 1 yıl garantilidir. Telefonunuz şarj olmuyorsa , kabloyu taktığınızda tam oturmuyor ve bazen şarj olmuyorsa, ya da telefonunuzu kapattığınızda kendi kendine geri açılıyorsa şarj soketini değiştirmelisiniz.

10ar | Asus Zenfone Servis Şarj Soketi Arızaları

Tüm Asus Zenfone modelleri için mikrofon, ahize ve kulaklık ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

İç kulaklık, ahize ve mikrofon kaynaklı problemler uzman teknisyenlerimiz tarafından ortalama 30 dakika içinde onarılır ve değiştirilen parça 1 yıl garantilidir

Eğer telefonla konuşurken ses gelmiyor, az geliyor, uğultulu veya cızırtılı geliyorsa iç kulaklığı değiştirmeniz gereklidir. Aynı sorunları telefonla konuşurken karşı taraf belirtiyorsa mikrofon değişimi yapılmalıdır.

10ar | Asus Zenfone Servis Mikrofon ve Ses Arızaları

Tüm Asus Zenfone modelleri için ön kamera, arka kamera ve kamera camı ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Ön kamera veya arka kamera tamir ve değişimleri uzman Asus teknisyeni tarafından ortalama 30 dakika içinde ve değiştirilen parça 1 yıl garantilidir.

Eğer telefonunuzun kamerası kırılmış, donuyor, siyah ekran çıkıyor veya kalitesiz fotoğraf çekiyorsa kameranın değişmesi gerekli olabilir.

10ar | Asus Zenfone Kamera / Kamera Camı Servis

Tüm Asus Zenfone modelleri için fiziksel tuşlar ile ilgili arızaların onarımı yapılmaktadır.

Telefonunuzun parmak izi, ana ekran, açma kapama ve ses açma/kapama tuşu arızaları konusunda uzman Asus teknisyeni tarafından ortalama 30 dakika içinde onarılır 1 yıl garantilidir.

10ar | Asus Zenfone Tuş Arızaları Servis

Apple Asus Zenfone modeller ile ilgili tüm arızalar konusunda uzaman Asus teknisyeni tarafından profesyonel ekipmanlar kullanılarak onarılır ve tüm işlemlere 6 Ay garanti verilir.

Tüm Anakart & Entegre Arızaları
Kasa Değişimi
WiFi / Şebeke Arızaları
Işık Sensörü Arızaları
Titreşim Arızaları

10ar | Asus Zenfone Servis Ana kart Tamir Servisi