Samsung Tamir

| Samsung Tamir

 

samsung-galaxy-servisi

Samsung Android kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen telefon markası olduğundan servisimiz de onarım adedi yüksek bir markadır. Hiç kimse şarjı çabuk biten,ekranı çatlak bir telefonla mutlu yaşayamaz.Bu nedenle servisimizde Samsung akıllı telefon  onarımlarını 2 saat gibi kısa bir sürede garantili olarak uzman teknisyenlerimize yaptırabilirsiniz.

Note 10 Telefonunuzu Onarabiliriz

 • Servisimizde Randevulu 1 Saatte Hızlı Onarım
 • Her zaman uygun fiyata orijinal yedek parçalarla hizmet veriyoruz.
 • Cihazınızda sorun olup olmadığından emin değilseniz, ücretsiz arıza tespiti yapıyoruz.
 • 25 Yıllık Uzman Teknik Servis Ekibi

 • Sadece Orjinal Parça veya A+ yedek parça Kullanıyoruz
 • Tüm Onarımlarımıza 6 Ay Garanti Veriyoruz
 • Gözünüzün Önünde Tamir Hizmetimiz İle Tüm Verileriniz Güvende
 • Çağırdığınızda Kapınıza Gelen Size En Yakın Servis

 

Ne Kadar Ödeyeceksiniz?

Güncel servis fiyatlarımızı inceleyebilir sizin için uygun bir zaman dilimde randevu oluşturarak servis süresini hızlandırabilirsiniz.

Samsung Yaygın Problemler

Samsung Ekran Tamiri

Samsung ekran değişim hizmetlerini en iyi Teknik Servis Şartlarında %100 memnuniyetle çözebilmek maksadıyla hizmetinizdeyiz. Tüm Samsung modellerine ait ekran ve Batarya değişim hizmetlerimiz garantili olarak, sıra beklemeden ve güvenle tarafımızdan yapılmaktadır.

Samsung Batarya Tamiri

Tüm şarj edilebilir piller, sınırlı bir kullanım süresine sahiptir.Piliniz 500 tam şarj döngüsü boyunca orijinal kapasitesinin %80’ine kadarını koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Pilinizi giderek daha kısa aralıklarla şarj etmeniz gerekiyorsa,değişim zamanı gelmiş olabilir.Belirtilen sorunlardan bir veya bir kaçını yaşıyorsanız pilinizin şişerek ileri seviye sorunlara fırsat vermeden servisimizde uzman teknisyenler tarafından değişimini uygun fiyata 6 Ay Garantili olarak sağlayabilirsiniz.

Samsung Şarj Arızası

Pil performansının yanı sıra bir başka sorun ise şarj etmeme problemi. Genellikle kullanıcı kaynaklı olan bu sorunun nedeni şarj soketine toz kir vs. gibi maddelerin birikerek şarj aletini takma aşamasında temassızlık veya aşırı baskı sonucu donanımsal çatlak ve kırıklara neden olmasıdır..

Samsung  Kamera Arızası

Fotoğraflarınız bulanık veya odaklanmamış sa, görüntünün üzerinde siyah noktalar varsa, kameranız hiç açılmıyorsa sorun donanımsal ya da yazılımsal olabilir. Bu durumda servisimize gelirseniz kamera sorununuza garantili olarak çözüme ulaştırabiliriz

Samsung Mikrofon Arızası

Görüşme esnasında karşıya ses gitmemesi, gürültülü gitmesi veya az gitmesi durumunda mikrofonun değişmesi gerekir. Telefonun darbeye maruz kalarak kırıldığı durumlarda mikrofon değişimi dışında ana kart üzerindeki ses kompenantları hasar görmüş olabilir. Bu durumda servis onarım süresi üç iş günüdür.  Servisimizde, bir saat içerisinde mikrofon değişimi garantili olarak yapılmaktadır.

Samsung Kulaklık Arızası

Cihazınız da ahize sesinin azlığı ve sesin cızırtılı gelmesi sorunu sık rastlanılan bir arızadır.. Bazı durumlarda bu donanımsal nedenlerden kaynaklanırken bazı durumlarda telefon ahize sesi ayarlarından kaynaklanıyor olabilir. Çok nadir olmasına rağmen operatör kaynaklı şebeke gücünün zayıf olduğu noktalarda sez gidip gelmesinde sorunlar yaşanabilir. Servisimiz de garantili olarak kulaklık sorunuzun çözümüne ulaşabilirsiniz.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 1. Çünkü biz öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve cihazınızdan tam anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı sağlarız.
 2. Yaptığımız işe garanti veririz, hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.
 3. Ekranı kırılmış ve artık kullanamadığınız Samsung cihazınızı 10ar Cep Servis kalitesiyle yenileyebilirsiniz.

Servisimizde ister orijinal yedek parça ile dilerseniz de A kalite ve 10Ar Cep Servis onaylı ekranlarla değişimi yapılmaktadır. Ayrıca İstanbul’da ikamet ediyorsanız bu işlemleri olduğunuz yere gelerek gözünüzün önünde yapabiliyoruz.

GARANTİ UYGULAMALARIMIZ

Teknik Servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda ekran değişiminizden sonra memnun kalmadığınız ve performansını beğenmediğiniz bir durum olursa hemen ücretsiz olarak değişimimizden faydalanabilirsiniz.

Bu noktada sizden tek isteğimiz cihazınızı servisimiz haricinde başka bir yerde açtırmamanız ve parça değişimi yaptırmamanızdır. Orijinal yedek parça değişimine 1 yıl garanti veriyoruz. A kalite ürünlerimize ise 6 Ay garanti sağlıyoruz. Hiç Şikayeti olmayan servis olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

Bir Sorunuz mu Var?

Eğer sorunuzun cevabını bu bölümde bulamadıysanız formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.